Üretim Bölümlerimiz

KEÇE

Yüksek verim ve kalite esaslı çalışan makinelerimiz ile altı metre ene kadar mekanik iğneleme işlemi yapılarak istediğiniz kalitede keçeler üretmekteyiz. Ürettiğimiz ürünlerde müşterilerimizin istediği şekilde hammadde kullanımını yapabilmekteyiz. Örneğin geri dönüştürülmüş malzeme veya birinci sınıf hammadde de tercih edebiliriz.

NONWOVENS

Son teknoloji makinemizle ürettiğimiz nonwovens ürünlerimizi medikal temizlik ve sağlık alanlarında kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz belgeli ve sertifikalıdır. Ürünlerimize istediğiniz gramaj ve boyutta üretim yapabilmekteyiz. 

LAZER KESİM

Güncel teknolojiyi takip eden lazer kesim bölümüz bünyesinde bulunan 16 adet değişik ebat ve güçte lazer kesim makinesi ile lazer kesim hizmeti vermektedir. 

DAR DOKUMA

Dokuma lastik ve kordon imalatı yapan bölümümüz bünyesinde dört adet kordon sekiz adet ise dokuma lastik makinesi bulunmaktadır. İstenilen boy ebat ve çeşitlerde lastik ve kordon üretimi yapılmaktadır. 

İstenilen lastiklerde 10 cm boyutuna kadar çalışma yapabilmekteyiz.  Kordon üretimimizde ise sürdürülebilirliği uygunluğumuz olduğu için istenildiği taktirde geri dönüştürülmüş ürün kullanabiliriz.

dantel-makinesii

DANTEL

Bünyemizde bulunan 3 adet brode makinesi ile pamuk iplikten istenilen boyutta aplike üretimi gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca müşterilerimize istenilen renk ve tuşe de bitmiş ürün teslim edebiliriz.