Şirketlerimiz

1

TEKSPA Konf. Teks. San. Tic. A.Ş.

TEKSPA Konf. Teks. San. Tic. A.Ş., 2005 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. Bünyemizde bulunan tüm marka ve şirketlerin çatı kuruluşudur.
emrah lazer

Emrah Lazer

Emrah Lazer, 2008 yılında Tekspa Tekstil San. Tic. A.Ş. bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana hizmet ve ürün yelpazesini gelen talepler doğrultusunda genişleterek en kaliteli ve yüksek performanslı üretim sunmak ana hedefidir. 400 m2 kapalı alanda son teknoloji lazer kesim makinaları ile hizmet veren Emrah Lazer, müşterilerine göstermiş olduğu kaliteli hizmeti, ekonomik çözümler ve zamanında teslimat ile bütünleştirmektedir.
3

Kayteks Tekstil

Kayteks Tekstil, TEKSPA Konf. Teks. San. Tic. A.Ş. bünyesinde 2010 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. Ev tekstili ve nonwoven alanlarında ihtiyacınız olan ürünlerin tasarımından, dikimine tüm operasyonel süreçlerinde sizlere destek sunmaktayız. Kayteks Tekstil olarak ev tekstili sektörünün çok farklı ürün gruplarında firmanıza özel üretimler gerçekleştirmektedir.
2

Keçe Dünyası

Keçe Dünyası, 2010 yılında Tekspa Tekstil San. Tic. A.Ş. bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır. tüm bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde değişen ve gelişen sektör ihtiyaçlarına hızla cevap verebilmekte ve bünyesinde ürettiği her tür keçe çeşidi için istenilen renk, sıklık ve sertlikte keçe imalatı yapmaktadır. Firmamızın ana hedefi, birinci kalite ürünü en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaktır. Keçe Dünyasının kurumsal başarısının arkasında; yılların getirdiği tecrübe, sürekli inovasyon ve %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmesi yatmaktadır.